Galatasaraylı oyuncu Günay Güvenç’e PFDK’dan 2 maç men cezası!

Galatasaraylı Günay Güvenç’e PFDK tarafından 2 maç ceza verildi.

PFDK açıklamasında Galatasaray’ın aldığı yaptırımlar şöyle açıklandı;

“17.03.2024 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş.-GALATASARAY A.Ş. Trendyol Süper Lig müsabakasında GALATASARAY A.Ş.’nin 7.’liği, taraftarlarının verdiği çirkin ve kötü destek ve müsabakadaki bu eylem nedeniyle Aynı sezon konuk kulüp olan G Blok G Bloktaki KAPALI KAPI ARDINDAKİ TRANBİNAT MİSAFİRLERİ’ne iki defa temsil edildiği için FDT 53/3 maddesi uyarınca 380.000.-TL para cezası verildi. kötü tezahürat yapanların, kartları elektronik bilet kapsamında bloke edilerek bir sonraki ev sahibi oldukları müsabakaya katılmaları engellenecek.

Aynı yarışmada GALATASARAY A.Ş. Hakem AYHAN AKMAN, rakip takım üyelerine yönelik sportmenlik dışı davranışlarından dolayı 15 gün tedbir cezasıyla cezalandırıldı.

Aynı yarışmada GALATASARAY A.Ş. sporcu GÜNAY GÜVENÇ, maç hakemine hakaret ettiği gerekçesiyle FDT 41/1-a ve 35/4 maddeleri nedeniyle tutuklandı. FDT’nin 13. maddesi gereğince 2 RESMİ YARIŞMADAN YASAKTIR ve 26.000.-TL P.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
"Türk futbol tarihinde bundan daha rezil bir sezon yaşanmadı!“Türk futbol tarihinde bundan daha aşağılık bir sezon olmamıştır!”
Topçular için tarihi karar!Topçular için tarihi karar!
Scoutium ilk iş birliğini Hollanda'da gerçekleştirdi!Scoutium ilk iş birliğini Hollanda’da gerçekleştirdi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber