Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı, vatandaşlar o ismi yuhaladı! Mitingden sonra göreviyle zirveye çıkmaya çalıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimler kapsamında Şanlıurfalı vatandaşlara seslendi. Erdoğan 70 bin kişilik gösteride “Bizim sadece seçimi kaybetmemizi sağlamaya çalışanlara rıza gösteremeyiz. Gölgemizde yürüyüp bizi tuzağa düşürmeye çalışanlar maalesef istismarlarında sınır tanımıyorlar. En önemli kişisel durumu bile yapmaktan çekinmiyorlar. Allah hepsini ıslah etsin.” dedi.

HOLLANDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından sahnede AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nu anons etti. Delioğlu sahneye çıktığında vatandaşlar tarafından yuhalandı.

RALLİ SONRASI DİKKAT ÇEKEN YÜKSEKLİK

Vatandaşlardan tepki alan Delioğlu, gösterinin ardından olağanüstü bir yazı yazdı. Kalabalığın görüntüsünü paylaşan Delioğlu, şunları yazdı: “Teşekkürler Şanlıurfa! Sen yaptığını yaptın…”

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kırklareli'de şüpheli ölüm!  Anne ve oğlunun cansız bedenleri tarlada gömülü halde bulunduKırklareli’de şüpheli ölüm! Anne ve oğlunun cansız bedenleri tarlada gömülü halde bulundu
Eski astsubay eşi pusu kurdu!  Bu onun çocuklarına son sözüydü.Eski astsubay eşi pusu kurdu! Bu onun çocuklarına son sözüydü.
ATM'lerden parayı böyle çaldılar!  O anlar kameralara yansıdıATM’lerden parayı böyle çaldılar! O anlar kameralara yansıdı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber