Bahar’ın tıbbi asistanı Seren’i canlandıran Nil Sude Albayrak sosyal medyayı salladı! Doktorların Zenan hakkındaki değerlendirmesi

Başrollerinde Demet Evgar Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp ve Hatice Aslan’ın yer aldığı Bahar dizisi reytingleri alt üst etti.

Gündemde ayrıca Kızılcık Şerbeti ve İnci Taneleri rekorları kıran dizinin başrol oyuncusu Nil Sude Albayrak da yer aldı.

Aile dizisinin son oyuncusu Nil Sude Albayrak, “Seren” karakterine hayat veriyor.

rty

Bahar dizisinin Seren’i Nil Sude Albayrak dizide oldukça kavgacı ve açık sözlü bir rol oynuyor ve bazen yardımcılara zorbalık yapıyor.

yoruldun
Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Bahar’ın Seren’inin Doktor Zenan’a benzetilmesi sosyal medyada ortalığı karıştırdı. Zenan hayranları, “Bu mobbing bağımlısı karakteri bir daha Zenan’a benzetirseniz sizi de onunla boğarım” yorumunu yaptı.

GERÇEK

Şef GPT

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dünyanın Kralı Ahsen Yağmur Ün sessizce evlendi, boşandı!  şaşırtıcı değişimDünyanın Kralı Ahsen Yağmur Ün sessizce evlendi, boşandı! şaşırtıcı değişim
Bombayı Pearl Grains'e naklediyoruz!  Usta oyuncu katıldıBombayı Pearl Grains’e naklediyoruz! Usta oyuncu katıldı
Söylendi “Şimdiye kadarki en iyi fotoğraf” denildi! Bu selfie ile hayatları değişti

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber